Team

Ons team

Wij beschikken over een enthousiast onderwijsteam met veel ervaring. Naast de groepsleerkrachten beschikken wij over een vakleerkracht gym.  Wij besteden veel aandacht aan gezamenlijke nascholing.

Naast hun werk als groepsleerkracht hebben alle leerkrachten een specialiteit waarmee zij hun collega’s ondersteunen.

 

Carla Oude Groen – Schoolleider

Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag

carla.oudegroen@tweespan.net

Nathalie van Bergen – lid management team,  Intern Begeleider

Aanwezig: maandag en donderdag

nathalie.vanbergen@tweespan.net

Miranda Schoorl-Telleman – leerkracht groep 1/2B en 4, rekencoördinator

Aanwezig: Maandag en Dindsdag

Werkgroep: Activiteiten

miranda.telleman@tweespan.net

Marleen van der Aar – leerkracht groep 2/3 en groep 5, taal- spellingsspecialist 

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

Verteltassenproject coördinator

Medezeggenschapsraad (MR)

Marleen.vanderaar@tweespan.net

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Marloes van den Eshof – Leerkracht groep 4, VVTO coördinator, gedragsspecialist

( momenteel met zwangerschapsverlof)

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

Werkgroep:  ICT

Medezeggenschapsraad (MR)

marloes.vandeeshof@tweespan.net

Natasja Meijeringh – Leerkracht groep 4Cultuurcoördinator

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Werkgroep: brede school en cultuur, onderwijsinhoudelijk

natasja.meijeringh@tweespan.net

Gerda Blijsie – Leerkracht groep 5, leescoördinator

Aanwezig: maandag t/m woensdag

Werkgroep:  ICT en fotobeheer op de website en onderwijsinhoudelijk

Vertrouwenspersoon

gerda.blijsie@tweespan.net

Bernadette Hollander – leerkracht groep 6 en 8 , techniekcoördinator, bedrijfshulpverlener

Aanwezig: maandag, dinsdag 

Werkgroep: Meerkunners

bernadette.nikken@tweespan.net

Shelley Zandstra – Leerkracht groep 3, lid management team, bedrijfshulpverlener

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Werkgroep: Onderwijsinhoudelijk ( Coördinator )

shelley.zandstra@tweespan.net

Annika van Tongeren – Leerkracht groep 1/2B, Cultuurcoördinator

( momenteel met zwangerschapsverlof )

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

Werkgroep:  Brede school en cultuur, ICT

Annika.vantongeren@tweespan.net

 Meryam El Bachiri – leerkracht groep 8

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

meryam.elbachiri@tweespan.net

Karin van Kruistum – Leerkracht groep 6, lid management team, ICT-coördinator, bedrijfshulpverlener

Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Werkgroep: ICT (coördinator)

karin.vankruistum@tweespan.net

   
   
 

Paula Braunschweiger – leerkracht groep  1/2B

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

paula.braunschweiger@tweespan.net

 

 

 

Eric Scholte –  leerkracht lichamelijke opvoeding groep 1 t/m 8

 

 Leonie Stoel – leerkracht groep 7

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

leonie.stoel@tweespan.net

 Elien Sturk – leerkracht groep 2/3

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Elien.sturk@tweespan.net

 

 Gea Vink – leerkracht groep 7,   verkeerscoördinator

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Gea.vink@tweespan.net

 

 Heske Denekamp – leerkracht groep 1/2A

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Heske.denekamp@tweespan.net